לקוחות מספרים עלינו

"חברתנו מקבלת שירות מחברת ש.מ. מחשבים. המחמאה הראשונה שאני משתפת כאן היא שנהיה לי פשוט יותר. אין יותר התלבטות לגבי העולם הטכנולוגי שאותי מאתגר. הצוות יודעים לפתור כל בעיה בתחום. אוסיף גם שהשרות מהיר ואפילו מיידי. בתוספת חיוך. והכל תוך כדי ראיית הצרכים של החברה, ומתן פתרונות יישימים, אפקטיביים וזולים".

הדס שכנאי 

"התחלנו לעבוד עם "ש.מ מחשבים" לפני כשנה וחצי. היתה כימיה טובה החל מהפגישה הראשונה. פגשנו צוות ותיק מיומן ומקצועי, שהציע לנו פתרונות זולים ואיכותיים שאפשרו לי להאריך את אורך חיי המחשבים הקיימים אצלי במשרד למשך שנתיים נוספות, ובמקביל להמשיך ולהצטייד במחשבים חדשים ומתקדמים, ובציוד היקפי חדיש. ראוי לציון המענה המקצועי המהיר והאיכותי שאנו מקבלים מהם בשוטף.

אנו עוסקים בפיתוח הדרכה, הפקת סרטים ולמידה מתוקשבת, אשר דורשת "כח מיחשובי" חזק מאוד. אני בהחלט יכול להצביע על "ש.מ. מחשבים" כגורם משמעותי בגידול הפעילות השוטפת שלנו בשנתיים האחרונות, ואמשיך להמליץ עליהם בחום לעמיתי למקצוע".

יוסי אלבז – מנכ"ל  "Hi-Teach"

"ש.מ מחשבים מספקת לנו שירות מחשבים במשך של עשרות שנים. השירות היעיל המהיר והפתרון המיידי לכל בעיה, השירות האישי והיחס החם הם חלק מהסיבות והיתרונות של חברת ש. מ. מחשבים. לחברות רבות יש מה ללמוד מהם. בהצלחה והמשך עשייה פוריה".

 

ארז פרבר – מנכ"ל מענית

"ש.מ מחשבים הינו עסק הנותן לנו שרות עבור כל המחשבים בחברה, ברצוננו לתת את הערכתנו לש.מ מחשבים אשר נותנים לנו שירות מצוין ומעל הכל אדיב ומסור ומתייחסים אל לקוחותיה באופן פרטני ומקצועי. החשוב מכל, שמקיימים את הבטחותיהם אחד לאחד. כל מה שהובטח לנו עד הפרט האחרון. מציעים לכל מי שמבקש איש מחשבים אמין ומסור  יכול להסתייע בש.מ מחשבים, שעומדים ומקיימים את כל המובטח".

חברת ג'נרל בילדינג י.שלום בע"מ

"ש.מ. מחשבים היא חברה ייחודית בזכות:

* תודעת שירות וקשר בינאישי נדירים!

* זמינות ונגישות – נותנים מענה מיידי אם בטלפון ואם בהגעה (במידת הצורך) .

* מקצועיות – הן בפתרון בעיות שצצות והן בעצה נכונה ומענה שמתאים לצרכי העסק המשתנים ובמידה ונדרש מעקב, הם תמיד שם עד לסיום המטלה.

* הגינות ודאגה לאינטרסים של העסק.

אנו נהנים משירותיכם מזה שנים וממליצים בחום לכל מי שנזקק לפתרונות מיחשוב".

נילי קורן – ביגיפטס ישראל

"חברת ש.מ מחשבים מספקת לנו שירותי מחשוב ו-IT כבר מספר שנים. ברצוני להודות לכם מקרב לב על השירות במהיר והמעולה, כל שאלה או בעיה נפתרת במהירות ובמקצועיות. התרשמתי מהשירות האדיב, הידע הנרחב והיחס החם. אנו תקווה כי נמשיך בשיתוף הפעולה המקצועי והחברי לעוד שנים רבות".

יקב אמפורה

"ברצוני להמליץ על צוות מנצח "ש.מ מחשבים", הצוות עתיר ידע וניסיון בכל הקשור למערכת המחשבים בחברתינו, שקט לנו ורגוע שאנחנו בידיים מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וזאת כיוון שלב ליבה של חברתינו נמצא במערך המחשבים (כמו בכל חברה), צוות "ש.מ מחשבים" מטפל בנו בשקיפות מלאה, מסביר, זמין והכי חשוב אנושי. האמינות היא נר לרגליהם, אנו נהנים מטיפול מסור ויעיל, יישר כוח".

מור קריידלמן מנכ"ל  –  "Together Group" 

"ש.מ מחשבים מנהלת עבורנו את מערכות המחשוב ומתחזקת אותם בכל סניפנו בארץ מזה 6 שנים. מנהלי רשתות נותנים מענה וטיפול שוטף לכל צרכינו, ביעילות ובשקיפות מלאה ואנו מאוד מרוצים מהשירות. הם מתאפיינים באיכות שירות גבוהה, יעילות, עמידה בזמנים והיעדר תקלות. אין ספק שללא השירות הטוב לא היינו יכולים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו. אנו ממליצים לכם בחום לעבוד איתם".

 

רשת מרפאות וטרינריות – יובל סמואל בע"מ

"מבקש לציין לטובה את ש.מ האלופים. הקמנו עסק חדש לפיזיותרפיה  על כל המשתמע עם כל מיני סוגיות ותקלות מחשב של עסק חדש. שניהם זמינים לכל בקשותינו ושאלותינו. השירות אדיב, סופר מקצועי וכמובן על פי צורך עד בית בעסק במיידי. ממליצים בחום!"

אביחי – טארגט פיזיותרפיה